Image

SCROLL

hero image 23 LATA z WAMI

N&N
NADRATOWSKI

Założona w 2001 roku firma
N&N Nadratowski to rodzinne, nowoczesne przedsiębiorstwo, które już od dwóch dekad napędza rozwój, produkcję i dystrybucję wysokojakościowych maszyn dla przetwórstwa spożywczego.

Od początku naszej działalności inżynierowie i konstruktorzy stawiają bezkompromisowo wysokie wymagania w stosunku do materiałów, technologii, projektowania i rozwoju produkcji. Główny nacisk kładziemy na jakość i indywidualne podejście do każdego klienta.
Wąska specjalizacja, szeroki zakres modeli, elastyczność oraz wysoka dbałość o szczegóły produkowanych urządzeń pozwoliło nam znaleźć setki zadowolonych odbiorców oraz stać się jednym z największych producentów mieszałek dla przetwórstwa spożywczego na świecie.
Dzięki rozbudowanej sieci zaufanych przedstawicieli, większość wytworzonych urządzeń w Bielsku trafia na eksport, do kilkudziesięciu krajów na 5 kontynentach.

N&N Nadratowski stawia na ciągły rozwój istniejących produktów, tak aby jeszcze lepiej wypełniały swoje zadania oraz potrafiły sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dzięki koncentracji na pracach rozwojowych wspieranych przez silne relacje z klientami, wychodzimy naprzeciw potrzebom rynku, umacniając jednocześnie pozycję wiodącego producenta maszyn dla branży spożywczej i niekwestionowanego lidera na rynku mieszałek

N&N Nadratowski 2000 maszyna

Let's MIX your STORY

Od samego początku istnienia firmy N&N Nadratowski,
nasz biznes budowany był w oparciu o cztery zasady

Klienci

Słuchamy naszych klientów, którzy są dla nas inspiracją i napędem do działania. Produkowane przez nas urządzenia, to odpowiedź na indywidualne zapytania klientów. Zawsze dbamy o każdy szczegół, doradzamy, a co najważniejsze, dostosowujemy się do Waszych potrzeb i sugestii.
Nasz sukces tkwi w czerpaniu motywacji z Waszej satysfakcji i zadowolenia, są to dla nas wartości bezwzględne. Każdy projekt, którego się podejmujemy jest dla nas tak samo ważny. Niezwykle motywuje nas kooperacja przy dużych projektach linii technologicznych dla największych rynkowych producentów żywności, ale równie wysoko cenimy współpracę z małymi zakładami rzemieślniczymi, których tradycja i wysoka jakość produktów nadają sens naszym staraniom.

Jakość

Najwyższa jakość wyselekcjonowanych komponentów oraz przemyślana konstrukcja zapewniają niezawodność, wysoką wydajność oraz długowieczność urządzeń. Intuicyjna obsługa przygotowana i dopracowana w najmniejszym detalu, sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Szerokie grono powracających klientów to dla nas najlepszy dowód uznania.

Rozwój

Rozwijamy się z pasji do tworzenia nowych urządzeń i rozwiązań produkcyjnych oraz z chęci odkrywania nowych możliwości. Jako nowoczesne przedsiębiorstwo nie boimy się podejmować nawet najśmielszych wyzwań. Ugruntowana wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam z łatwością proponować koncepcje, które z naszym wsparciem i największym oddaniem jesteście w stanie urzeczywistnić.

Partnerstwo

Jesteśmy dumni z współpracy z naszymi międzynarodowymi partnerami handlowymi i klientami. To wasza wiedza i wsparcie daje nam energię i sprawia, że staramy się być jeszcze lepsi, aby w przyszłości stać się niekwestionowanym liderem produkcji maszyn dla przetwórstwa na świecie.

Historia

2000
2001
2001
2002
2003
2006
2007
2009
2013
2014
2018
2019
2020
2021
Rozwijamy się dla Was!

12.2000

Przydomowy garaż

Tu wszystko się zaczęło

Jerzy (ojciec) i Piotr Nadratowscy (syn) wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w branży, postanawiają założyć firmę produkującą mieszałki dla przetwórstwa mięsnego w przydomowym garażu.

Polagra 2001

09.2001

Polagra 2001

Pierwsze targi

Po raz pierwszy bierzemy udział w Międzynarodowych Targach Polagra-Food w Poznaniu, niestety opóźnienia w produkcji prototypu, nie pozwoliły pokazać urządzenia.

Pierwsza maszyna N&N Nadratowski

10.2001

Pierwsza maszyna N&N Nadratowski

Pierwsze targi

Z opóźnieniem ale jest. Powstaje pierwsza mieszałka łopatkowa MIX-450, która trafia do zaprzyjaźnionego zakładu masarskiego.

Pierwszy eksport

07.2002

Pierwszy eksport

Wysyłka maszyny do Niemiec

Urządzenie sprzedana na rynek zagraniczny do naszych zachodnich sąsiadów Niemiec.

Budujemy sieć dystrybucyjną

11.2003

Budujemy sieć dystrybucyjną

Pierwsza umowa dystrybucyjna z zagranicznym partnerem firmą Havantec Food Equipment z Holandii.

Nowy zakład

08.2006

Nowy zakład

Nowoczesne biuro i hala produkcyjna

Przeprowadzka do nowego budynku produkcyjno-biurowego o całkowitej powierzchni produkcyjnej 1300m2.

Powiększamy zakład

09.2007

Powiększamy zakład

Jeszcze więcej miejsca na produkcję

Szybki wzrost produkcji wymaga powiększenia zakładu produkcyjnego, powstaje nowa hala o powierzchni 640m2.

Pierwsza maszyna N&N w Azji

10.2009

Pierwsza maszyna N&N w Azji

Zdobywamy kolejne kontynenty

Dalszy rozwój eksportu, pierwsza maszyna trafia na rynek azjatycki, do tajskiego zakładu japońskiego giganta spożywczego grupy Primaham.

Targi IFFA 2013

05.2013

Targi IFFA 2013

Kolejne targi międzynarodowe

Po raz pierwszy bierzemy udział w najwększych targach maszyn dla przetwórstwa spożywczego w europie IFFA we Frankfurcie.

1000 mieszałka

04.2014

1000 mieszałka

I jeszcze większa oferta

Wyprodukowana mieszałka nr 1000 oraz wprowadzony do produkcji rozdrabniacz bloków mrożonych FL-440.

Automatyczna linia produkcyjna

02.2018

Automatyczna linia produkcyjna

I jeszcze większa oferta

Uruchamiamy pierwszą w pełni automatyczną linię przygotowania farszu.

IFFA 2019

05.2019

IFFA 2019

Targi na których nie mogło nas zabraknąć

Po raz trzeci bierzemy udział w targach IFFA, duże i nowoczesne stoiska oraz nowa hala nr 12 pozwoliła nam pokazać się z jak najlepszej strony wśród największych rynkowych graczy.

Mieszałka <span>2000</span>

07.2020

Mieszałka 2000

Zakład produkcyjny opuszcza mieszałka o numerze seryjnym 2000.

Kolejny krok milowy

04.2021

Kolejny krok milowy

Rozpoczynamy budowę drugiego zakładu produkcyjnego wraz z salą pokazowo-testową i nowoczesną przestrzenią biurową.

Klienci

Nasze produkty trafiają do klientów z całego świata.
W ciągu 22 lat działalności nasze urządzenia trafiły do ponad 100 krajów na różnych kontynentach,
zapewniając niezawodne i bezkompromisowe działanie przez kolejne dziesięciolecia.