Image

SCROLL

Maszyny MIX i MIX-Z

Mieszałki
Przemysłowe

To flagowe maszyny z naszej oferty przeznaczone do miksowania produktów spożywczych.
Szeroka gama dostępnych modeli pozwala skalować produkcję i skutecznie wpływać na jej rozwój.

Mieszałki do mięsa

Firma N&N Nadratowski to zaufany producent nowoczesnych maszyn dla przemysłu spożywczego. Specjalizujemy się m.in. w produkcji mieszałek, które znajdziesz w tej kategorii. To flagowe rozwiązania technologiczne naszej firmy. Urządzenia tego typu wykorzystywane są do mieszania produktów spożywczych i wykorzystywane są przez wielu producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której posiadamy różnego rodzaju mieszałki.

Jak dobra mieszałka wpłynie na rozwój Twojego biznesu?

Bez dwóch zdań dobrej jakości mieszałka korzystnie wpływa na jakość i wydajność produkcji spożywczej. To jeden z podstawowych elementów wyposażenia linii produkcyjnej w przetwórstwie spożywczym. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenie to służy do mieszania ze sobą półproduktów w różnych fazach procesu produkcyjnego. Dzięki temu z rozdrobnionych surowców można uzyskać jednolity produkt o pożądanych parametrach. Im lepszej jakości mieszałka, tym efektywniej przebiega cały proces. Wpływa to na optymalizację kosztów prowadzenia biznesu oraz na poprawę jakości produktu końcowego. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę w firmie N&N Nadratowski, dlatego proponujemy Ci najwyższej jakości mieszałki, które mogą być wykorzystywane w produkcji: mięs i wędlin, dań garmażeryjnych, warzyw, przetworów rybnych, wyrobów cukierniczych czy też żywności dla zwierząt.

Starannie dobrane komponenty i wysoka jakość produktu

Od ponad 20. lat dbamy o to, aby każdy nasz produkt powstawał ze starannie dobranych i odpornych na intensywną eksploatację komponentów. Wykorzystujemy tylko materiały, które są przeznaczone do kontaktu z żywnością i pozwalają na zachowanie pełnej czystości produkcji. Od lat rozwijamy technologię produkcyjną i poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Tylko w ten sposób możemy zbudować pozycję jednego z liderów rynku w zakresie produkcji i dystrybucji maszyn do przemysłu spożywczego. Obecnie nasze mieszałki i inne sprzęty z powodzeniem używane są na pięciu kontynentach.

Co znajdziesz w ofercie N&N Nadratowski?

Specjalizujemy się w produkcji mieszałek, które są przeznaczone do obróbki mięs i warzyw (np. mieszanie sałatek). Szeroki wybór modeli pozwala na pełne dopasowanie urządzenia do potrzeb klienta oraz na skalowanie produkcji. Podstawowy podział obejmuje mieszałki spiralne i łopatkowe. W zależności od modeli wały możemy zmieniać.

Oferujemy wysokiej jakości mieszałki masarskie o szerokim potencjale zastosowania. Wybrane modele różnią się specyfikacją techniczną oraz potencjałem zastosowania, dlatego rekomendujemy dokładne zapoznanie się z tym przed finalizacją zakupu.

Asortyment N&N Nadratowski obejmuje obecnie:

  • mieszałki łopatkowe o wałach zachodzących;
  • mieszałki łopatkowe o wałach rozbieżnych;
  • mieszałki łopatkowe z płaszczem grzewczym do gotowania;
  • mieszałki przechyłowe typu Z;
  • mieszałki przechyłowe typu Z o wałach rozbieżnych;
  • mieszałki jednowałowe o dwóch przeciwbieżnych spiralach.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości rekomendujemy kontakt z naszym ekspertem, który pomoże w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Wszystkie produkowane i dystrybuowane przez nas mieszałki do mięsa, kiełbasy czy też mieszałki do sałatek i warzyw spełniają obowiązujące przepisy i najwyższe rynkowe standardy.