Image

SCROLL

Maszyna MG

Seria

MG

WilkoMieszałki

Zakres pojemości

450-1500

Litrów

/

Zakres wsadu

338-1125

Litrów

Wilko-mieszałki serii MG to innowacyjne połączenie dwuwałowej mieszałki łopatkowej i wysokiej klasy wilka masarskiego.

Maszyna idealnie nadaje się do przygotowywania, rozdrabniania i formowania takich produktów jak mięso mielone czy inne farsze. Połączenie dwóch urządzeń w jednym kompaktowym korpusie to duża oszczędność miejsca, a przede wszystkim znaczące skrócenie procesu poprzez wyeliminowania transportu pomiędzy standardową mieszałką i wilkiem, jak miałoby to miejsce w przypadku konwencjonalnego rozwiązania.

Wilkowanie

Urządzenia serii MG zostały specjalnie opracowane do mielenia wstępnie rozdrobnionego mięsa. Gardziel wilka znajduję się prostopadle pod wanną mieszałki. W dolnej połowie wanny znajduje się komora, która dzięki specjalnie wyprofilowanym łopatom mieszałki szybko wypełnia gardziel wilka, nie pozostawiając prawie żadnych resztek.

Sterowanie

Wilko-mieszałki serii MG wyposażone są w niezawodne manualne panele operatorskie lub kolorowy ekran dotykowy HMI. Oprogramowanie pozwala kontrolować dostęp, umożliwia pracę w trybie ręcznym i automatycznym oraz zapisać do 100 programów mieszania, gdzie każdy może składać się z 5 programowalnych kroków.

Wózek pomocniczy

Pomocniczy wózek, na który bezpośrednio możemy wyjąć ślimak i narzędzia tnące to idealne i higieniczne rozwiązanie do ich przechowywania podczas mycia, a także oszczędność miejsca.

Wilko-mieszałki

W tej kategorii produktów firma N&N Nadratowski przygotowała dla Ciebie nowoczesne i wydajne wilko-mieszałki przeznaczone do stosowania w przetwórstwie spożywczym. Urządzenia te wykorzystywane są do mieszania i rozdrabniania surowca w produkcji mięsnej, owocowej, warzywnej czy też w przygotowywaniu sosów. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną oferowanych przez nas maszyn oraz do wykorzystania ich w celu skalowania Twojego biznesu.

Opcje

Innowacyjna wilko-mieszałka od N&N Nadratowski

Od ponad 20. lat prowadzimy intensywne prace ukierunkowane na rozwój oferowanych przez nas maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego. Jednym z naszych autorskich rozwiązań jest wilko-mieszałka serii MG. To innowacyjne urządzenie, w którym połączono wysokiej klasy wilk masarski oraz dwuwałową mieszałkę łopatkową. Dzięki temu urządzenie te doskonale sprawdza się podczas przygotowywania, rozdrabniania czy też formowania produktów takich jak m.in.: mięso mielone lub farsze do kiełbas i produktów gotowych

Dzięki połączeniu dwóch urządzeń w jednej obudowie znacznie zwiększamy efektywność prowadzonej produkcji oraz oszczędzamy przestrzeń w hali. Ponadto skróceniu ulega proces produkcyjny, co korzystnie wpływa na zwiększenie wydajności przetwórstwa oraz generowanych przez nie przychodów. Kilka etapów produkcji odbywa się w ramach jednej maszyny.

Wysokie parametry techniczne i dodatkowe funkcjonalności

Oferowane przez nas wilko-mieszałki różnią się parametrami technicznymi. Zakres pojemności urządzenia to 450-1500 litrów. Do tego zakres wsadu kształtuje się na poziomie 338-1125 litrów. Maszynę zaprojektowano w ten sposób, aby zminimalizować pozostawanie resztek produktu, co dodatkowo zwiększa efektywność procesu produkcji. Operator urządzenia ma dostęp do szeregu dodatkowych funkcji, w tym m.in.: systemu dozowania wody, pomiaru temperatury, płynnej regulacji obrotów wilka i systemu wagowego.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli chcesz zwiększyć efektywność prowadzonej produkcji spożywczej, to zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Jako N&N Nadratowski od lat dostarczamy najwyższej jakości maszyny dla przemysłu spożywczego, w tym m.in. wydajne wilko-mieszałki. Razem z nami zoptymalizujesz koszty prowadzonego biznesu, zaoszczędzisz czas i miejsce, a także wyraźnie zwiększysz dochodowość firmy. Zapraszamy do sprawdzenia oferowanych przez nas możliwości.

Układ mieszania

Delikatne, ale zarazem skuteczne mieszanie poprzez dwa mieszadła z łopatkami, identyczne jak w standardowej mieszałce, pozwalają utrzymać doskonałą strukturę farszu oraz zapewniają efektywne wymieszanie tłustego, jak i chudego mięsa w nawet o 20% krótszym czasie. Jest to idealne rozwiązanie do mieszania i mielenia mięsa wstępnie już rozdrobnionego oraz innych produktów mięsnych, gdzie skuteczne mieszanie w krótkim czasie, doskonała granulometria oraz zachowanie odpowiedniego kontrastu koloru po zmieleniu jest niezbędne.

 • MG - Wilko-mieszałki
 • Wilko-mieszałki

  MG

  Dane techniczne
  modelu

  Pojemność [l]450
  Maksymalny wsad [l]338
  Prędkość obrotowa wałów [obr/min]20/40
  Sterowanie standardowePrzyciski sterujące
  Masa maszyny netto [kg]1530
  Zabezpieczenie prądowe63/100
  Otwieranie/Zamykanie pokrywPneumatyczne
  Wymagane ciśnienie [bar]6
  Pojemność [l]900
  Maksymalny wsad [l]675
  Prędkość obrotowa wałów [obr/min]16/32
  Sterowanie standardowePrzyciski sterujące
  Masa maszyny netto [kg]1970
  Zabezpieczenie prądowe80/100
  Otwieranie/Zamykanie pokrywPneumatyczne
  Wymagane ciśnienie [bar]6
  Pojemność [l]1500
  Maksymalny wsad [l]1125
  Prędkość obrotowa wałów [obr/min]14/28
  Sterowanie standardowePrzyciski sterujące
  Masa maszyny netto [kg]2780
  Zabezpieczenie prądowe140/100
  Otwieranie/Zamykanie pokrywPneumatyczne
  Wymagane ciśnienie [bar]6

Do pobrania

Katalog
produktów

pl

en

Dane
techniczne

pl

en