Image

SCROLL

Linia produkcyjna PL

PL

Linie
produkcyjne

Firma N&N Nadratowski, jako jeden z liderów rynku, jest w pełni świadoma, iż popyt na automatyczne linie produkcyjne gwałtownie rośnie na całym świecie.

Linie produkcyjne są wykorzystywane do następujących produktów: mięsa mielonego, hamburgerów, farszów kiełbasianych, standaryzacji mięsa, a także produktów gotowych. Ten nieprzerwany trend w kierunku linii produkcyjnych napędzany jest potrzebami ciągłego obniżania kosztów produkcji (przy utrzymaniu stałej jakości), standaryzacji przetwarzanych surowców i zapewnienia identyfikowalności.

Linie produkcyjne

Od ponad 20 lat produkujemy wysokiej jakości linie produkcyjne dla przemysłu spożywczego. Jesteśmy jednym z liderów rynku, który dba o potrzeby najbardziej wymagających klientów. Obecnie współpracujemy z podmiotami posiadającymi swoje firmy na pięciu kontynentach. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami technologicznymi oraz do skorzystania z naszej oferty.

Linie automatyczne

Charakterystyka linii produkcyjnych od N&N Nadratowski

Każda przygotowana przez nas zautomatyzowana linia produkcyjna spełnia najwyższe rynkowe standardy i tworzona jest w oparciu o realne potrzeby klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w procesie produkcji spożywczej każdy detal ma znaczenie. W naszych warsztatach wykorzystujemy tylko starannie dobrane i wytrzymałe komponenty, które przeznaczone są do pracy z żywnością. Dzięki temu każda automatyczna linia produkcyjna spełnia obowiązujące normy i standardy rynkowe. W ramach linii produkcyjnej uwzględnimy urządzenia, których realnie potrzebujesz.

Z czego składają się nasze linie produkcyjne?

Dostarczana przez nas linia do produkcji żywności składa się z urządzeń, których realnie potrzebujesz. Najpierw zbadamy Twoje potrzeby oraz zapoznamy się z docelową lokalizacją linii. Następnie przygotujemy ofertę szytą na miarę. W projekcie uwzględniamy takie urządzenia, jak m.in.: mieszałki, wilko-mieszałki, rozdrabniacze do żywności, systemy transportowe (przenośniki ślimakowe lub taśmowe), urządzenia kontrolne i obserwacyjne, podajniki słupowe czy też wywrotnice. Wszystko po to, aby przygotowany system był w pełni dopasowany do specyfiki prowadzonej przez Ciebie produkcji. Poza standardowymi modelami posiadamy szereg dodatkowych akcesoriów oraz proponujemy modyfikacje na poziomie parametrów technicznych i konstrukcji maszyn.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli chcesz przygotować nowoczesną i wydajną linię produkcyjną dla przemysłu spożywczego, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym ekspertem. Na co dzień współpracujemy z firmami działającymi w sektorze: obróbki mięsa, ryb, owoców, warzyw, produkcji wyrobów cukierniczych czy też produktów mlecznych. Od ponad 20. lat dostarczamy innowacyjne rozwiązania, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Firma N&N Nadratowski to wybór prawdziwych ekspertów.