Image

SCROLL

Maszyna FL

Seria

FL

Rozdrabniacze

Maksymalna wydajność

1500-8000

[kg/h]

/

Maksymalny wymiar bloków

350x650x810

[mm]

Rozdrabniacze serii FL to idealne rozwiązanie do rozdrabniania bloków mięsa mrożonego lub innej żywności w pracy ciągłej.

Urządzenia przystosowane są do cięcia bloków w standardzie Euro lub US i mogą być obrabiane w temperaturze nawet do -30oC, a stół do ich podawania może być używany do rozpakowywania produktu z folii. Unikalna geometria ostrza i bębna tnącego w połączeniu z automatycznym dociskiem (model FL 440 i FL 660) pozwala uzyskać wysoką wydajność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości cięcia, co szczególnie nadaje się do dalszego przetwarzania produktu w kutrach, wilkach lub innych urządzeniach.

Bęben tnący

Idealne cięcie maszyn z serii FL możliwe jest dzięki unikalnej konstrukcji noży i geometrii bębna, co w połączeniu ze zintegrowanym, pneumatycznym systemem docisku bloków pozwala uzyskać ponadprzeciętne rezultaty. Seria ta charakteryzuje się niskim poziomem hałasu.

Noże tnące

Rozdrabniacze serii FL jako jedne z nielicznych urządzeń na rynku mogą być wyposażone w dwa rodzaje ostrzy, które pozwalają na 6 różnych grubości cięcia (z niskimi nożami -3,6,9mm; z wysokimi nożami -14,17,20 mm), co umożliwia optymalne dopasowanie się do wymogów Państwa produkcji.

Noże tnące CROSS

Dzięki ostrzom poprzecznym typu CROSS produkt jest rozdrabniany przez główne ostrza w kształcie litery U i jednocześnie cięty poprzecznie, dzięki czemu powstają znacznie mniejsze kawałki. Kawałki te są idealne do dalszej obróbki w mieszałkach, przygotowywania emulsji dla produkcji kiełbas, pojedynczych procesów mielenia mięsa, hamburgerów lub innych produktów formowanych.

Higieniczna konstrukcja

Dzięki całkowicie otwieranej pokrywie nad obszarem cięcia i szybkiemu demontażowi docisku bloku, czyszczenie maszyny jest bardzo łatwe. Wszystkie części mające kontakt z produktem są piaskowane lub szlifowane. Korpus maszyny jest całkowicie zamknięty, a skrzynka sterująca jest zintegrowana z ramą maszyny. Dzięki tym rozwiązaniom wyznaczamy standardy higieny w branży.

Rozdrabniacze do żywności

Jako N&N Nadratowski oferujemy Ci wysokiej jakości rozdrabniacze do bloków mięsa mrożonego. Produkty te doskonale sprawdzają się w intensywnej pracy w przetwórstwie spożywczym. Przygotowane przez nas urządzenia serii FL charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, wydłużoną żywotnością oraz wysoką wydajnością. Dzięki temu korzystnie przełożą się na Twoje efekty biznesowe i jakość prowadzonej produkcji.

 • FL - Rozdrabniacze
 • Rozdrabniacze

  FL

  Dane techniczne
  modelu

  Maksymalna wydajność [kg/h]1500
  Wymiary bloków [mm]250x420x650
  Zainstalowana moc [kW]7,5
  Standardowe zasilanie [V/Hz]400/50
  Sterowanie standardowePrzyciski sterujące
  Masa maszyny netto [kg]590
  Zabezpieczenie prądowe20
  Opcje załadunku-
  Wyładunek200L
  Otwieranie/Zamykanie pokrywRęczne
  Wymagane ciśnienie [bar]-
  Temperatura bloków [oC]-30
  Maksymalna wydajność [kg/h]4000
  Wymiary bloków [mm]250x420x650
  Zainstalowana moc [kW]9,2/11,5
  Standardowe zasilanie [V/Hz]400/50
  Sterowanie standardowePrzyciski sterujące
  Masa maszyny netto [kg]980
  Zabezpieczenie prądowe32
  Opcje załadunkuPZ 3/250
  Wyładunek200L
  Otwieranie/Zamykanie pokrywPneumatyczne
  Wymagane ciśnienie [bar]6
  Temperatura bloków [oC]-30
  Maksymalna wydajność [kg/h]8000
  Wymiary bloków [mm]350x810x650
  Zainstalowana moc [kW]18,5
  Standardowe zasilanie [V/Hz]400/50
  Sterowanie standardowePrzyciski sterujące
  Masa maszyny netto [kg]1860
  Zabezpieczenie prądowe50
  Opcje załadunkuPZ 3/250
  WyładunekBIG BOX
  Otwieranie/Zamykanie pokrywPneumatyczne
  Wymagane ciśnienie [bar]6
  Temperatura bloków [oC]-30

Charakterystyka rozdrabniaczy z serii FL

W tej kategorii naszym flagowym rozwiązaniem są rozdrabniacze do bloków mięsa mrożonego serii FL. Przystosowane są do rozdrabniania żywności w pracy ciągłej. Doskonale radzą sobie nawet z blokami mięsa mrożonego w standardzie Euro lub US. Urządzenia te mogą być obrabiane w temperaturze do -30°C. Maksymalny wymiar bloków to 350x650x810 milimetrów. W zależności od ustawień i specyfiki rozdrabnianego surowca maksymalna wydajność maszyny mieści się w przedziale 1500-8000 kg/h. Dzięki temu nasze rozwiązanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przygotowane przez nas rozdrabniacze posiadają unikalną geometrię ostrza i bębna tnącego. Ponadto są wyposażone w automatyczny docisk (modele FL 660 i FL 440), co przekłada się na zwiększoną wydajność pracy ciągłej. Starannie dobrane komponenty pozwalają na zachowanie wysokiej jakości cięcia. Dzięki temu przygotowane produkty można dalej obrabiać w kutrach, wilkach lub innych maszynach do przemysłu spożywczego. Dodatkowym atutem naszej serii rozdrabniaczy FL jest to, że charakteryzują się one niskim poziomem hałasu. Wpływa to korzystnie na efektywność pracy operatora.

Skorzystaj z naszej oferty

Rozdrabniacze FL od N&N Nadratowski doskonale sprawdzają się w wielu rodzajach przetwórstwa spożywczego. Od lat dostarczamy je do klientów, którzy na co dzień specjalizują się w obróbce: mięsa, ryb, owoców, warzyw czy też w produkcji wyrobów cukierniczych i produktów mlecznych. Zachęcamy do zapoznania się z parametrami technicznymi urządzeń N&N Nadratowski oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym ekspertem. Przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę.

Do pobrania

Katalog
produktów

pl

en

Dane
techniczne

pl

en