Image

SCROLL

Podajniki P

Seria

P

Podajniki kolumnowe
i wywrotnice

Zakres obciążenia

380-1000

Kilogramów

/

Wysokość wyrzutu

66-315*

Centymetrów

* Możliwość wykonania indywidualnie dobranej wysokości wyrzutu

Firma N&N Nadratowski oferuje wysokiej jakości słupy załadunkowe oraz wywrotnice do standardowych wózków farszu, skrzyniopalet jak i innych zbiorników na indywidualne zapytanie.

Urządzenia mogą być zamocowane do mieszałki, występować w wersji wolnostojącej (mocowanie do podłoża) lub w wersji jezdnej jako system załadunkowy dla urządzeń innych producentów. Wszystkie nasze załadunki posiadają znak CE.

Podajniki

Firma N&N Nadratowski specjalizuje się m.in. w produkcji i dystrybucji podajników kolumnowych i wywrotnic serii P dla przemysłu spożywczego. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości rozwiązania technologiczne, które cechują się niezawodnością, wytrzymałością eksploatacyjną i komfortem użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez ekspertów firmy N&N Nadratowski, którzy od ponad 20. lat dbają o zaspokojenie potrzeb wymagających klientów z branży.

Chwytaki

Załadunki słupowe poza standardowym chwytakiem wózka farszu DIN9797 mogą być zaadoptowane do podnoszenia beczek, skrzynek czy innych pojemników wedle potrzeb i wymagań klienta.

Opcje

Szeroki wybór dodatkowych akcesoriów pozwala zwiększyć zakres zastosowania naszych podnośników i wywrotnic, dzięki chociażby fartuchom uszczelniającym, lejkom z dociskiem, czy dodatkowemu sitku do odcedzania.

Bepieczeństwo

Firma N&N Nadratowski kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i niezawodność działania swoich urządzeń. Podnośniki słupowe wyposażone są w bardzo wytrzymały ocynkowany łańcuch, a mechaniczny hamulec bezpieczeństwa stanowi dodatkową ochronę przed opadnięciem wózka w razie zerwania łańcucha.

Najwyższa jakość wykonania

Systemy załadunkowe serii P to najwyższej klasy estetyka i jakość wykonania. Niezawodna i trwała konstrukcja pozwala cieszyć sie ich działaniem przez lata.

 • PZ - Wywrotnice
 • PW - Podajniki kolumnowe
 • Wywrotnice

  PZ

  Dane techniczne
  modelu

  Maks. obciążenie [kg]250
  Maks. podnoszenie [cm]118
  Zainstalowana moc [kW]0,75
  Zabezpieczenie prądowe6
  Zasilanie [V/Hz]230/50 , 400/50
  Masa maszyny netto [kg]186
  Maks. obciążenie [kg]1000
  Maks. podnoszenie [cm]113-152
  Zainstalowana moc [kW]1,5
  Zabezpieczenie prądowe10
  Zasilanie [V/Hz]400/50
  Masa maszyny netto [kg]475
 • Podajniki kolumnowe

  PW

  Dane techniczne
  modelu

  Maks. obciążenie [kg]380
  Maks. podnoszenie [cm]105-315
  Zainstalowana moc [kW]0,75
  Zabezpieczenie prądowe10
  Prędkość podnoszenia [m/s]0,1
  Masa maszyny netto [kg]330
  Maks. obciążenie [kg]380
  Maks. podnoszenie [cm]105-265
  Zainstalowana moc [kW]0,75
  Zabezpieczenie prądowe10
  Prędkość podnoszenia [m/s]0,1
  Masa maszyny netto [kg]380
  Maks. obciążenie [kg]600
  Maks. podnoszenie [cm]160-275
  Zainstalowana moc [kW]1,5
  Zabezpieczenie prądowe10
  Prędkość podnoszenia [m/s]0,1
  Masa maszyny netto [kg]605
  Maks. obciążenie [kg]1000
  Maks. podnoszenie [cm]105-306
  Zainstalowana moc [kW]2,2
  Zabezpieczenie prądowe10
  Prędkość podnoszenia [m/s]0,1
  Masa maszyny netto [kg]1100

Profesjonalne podajniki kolumnowe

Jednym z naszych urządzeń dla przemysłu spożywczego są podajniki kolumnowe czy też słupy załadunkowe. Urządzenia te produkujemy w kilku wariantach mocowania. Mogą być bezpośrednio przymocowane do mieszałki, przytwierdzone do podłogi lub też przygotowane w wersji jezdnej jako system załadunkowy do maszyn od innych producentów. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego przygotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę. Wszystkie oferowane przez N&N Nadratowski załadunki posiadają znak CE. Zakres obciążenia urządzenia wynosi od 380 do 1000 kilogramów. Standardowa wysokość wyrzutu mieści się w przedziale 66-315 centymetrów, jednak na specjalne życzenie klienta możemy przygotować indywidualnie dobraną wysokość wyrzutu. Dodatkowo każde urządzenie posiada mechaniczny hamulec bezpieczeństwa, co jest zabezpieczeniem przed opadnięciem wózka, gdy dojdzie do nieoczekiwanego zerwania łańcucha. Ten ostatni jest bardzo wytrzymały, dlatego tego typu sytuacje nie powinny się zdarzać.

Wywrotnice

W ofercie posiadamy również wywrotnice do wózków farszu, skrzyniopalet lub innych zbiorników. Nasi eksperci proponują szeroki potencjał modyfikacji i dostosowania urządzeń do potrzeb klienta. Dotyczy to nie tylko parametrów technicznych, ale również samej konstrukcji wywrotnic. Każdy produkt od N&N Nadratowski wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz estetyką. Ponadto niezawodna i wytrzymała konstrukcja pozwala na intensywną eksploatację maszyn przez lata. Dzięki temu poprawisz wydajność swojego biznesu oraz poprawisz jego wyniki finansowe. Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszy się dedykowana wywrotnica do skrzyniopalet.

Dodatkowe opcje

Oferowane podajniki mogą być wyposażone w dodatkowe funkcjonalności. Standardowo posiadają chwytak wózka farszu DIN9797. Oprócz tego mogą posiadać chwytaki przystosowane do podnoszenia skrzynek, beczek lub innych pojemników. Dostosujemy to do Twoich potrzeb. Do każdego urządzenia N&N Nadratowski proponujemy również wybór dodatkowych akcesoriów, dzięki którym możesz zwiększyć potencjał wykorzystania i zakres zastosowania podnośników i wywrotnic naszej firmy. Wśród rekomendowanych akcesoriów znajdują się m.in.: lejki z dociskiem, fartuchy uszczelniające i dodatkowe sitka do odcedzania.

Skorzystaj z naszej oferty

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych podajników i wywrotnic serii P. To urządzenia, które z powodzeniem wykorzystywane są w przetwórstwie spożywczym. Poszczególne modele różnią się parametrami technicznymi i potencjałem ich zastosowania. Wspólnie z naszym ekspertem wybierzesz urządzenie, które będzie dopasowane do specyfiki prowadzonej przez Ciebie produkcji spożywczej. Zaproponujemy Ci również dodatkowe możliwości rozbudowania podajników i wywrotnic. Zapraszamy do skorzystania z oferty N&N Nadratowski.

Do pobrania

Katalog
produktów

pl

en

Dane
techniczne

pl

en

Konfiguracja
maszyny

pl

en